dom wczasowy beskidy wisła

We współczesnym dynamicznym środowisku biznesowym wybór odpowiedniego miejsca do organizacji konferencji i warsztatów odgrywa kluczową rolę w sukcesie wydarzenia. Dlatego też, z przyjemnością prezentujemy nasze sale konferencyjne w Wiśle, idealne do zorganizowania różnorodnych spotkań biznesowych. Nasze sale, połączone z wysokim standardem obsługi, zostały stworzone z myślą o spełnieniu wszelkich oczekiwań klientów, zapewniając inspirujące i funkcjonalne przestrzenie dla profesjonalnych konferencji oraz kreatywnych warsztatów.

Spis treści:

  1. Gdzie na Wielkanoc w góry?
  2. Wisła noclegi z basenem – Wyjazdy integracyjne
  3. Organizacja warsztatów tematycznych w Wiśle
  4. Wisła noclegi z śniadaniem – Kompleksowy obiekt do organizacji szkoleń i warsztatów

Jakie sale konferencyjne w Wiśle oferuje Dom Wczasowy Beskidy?

Nasz obiekt w Wiśle oferuje dwie sale konferencyjne przeznaczone do organizowania szkoleń, warsztatów czy spotkań firmowych. Sala Widokowa, o powierzchni 100 m², to przestronne, przeszkolone pomieszczenie z jasnym wystrojem, oferujące niezwykły widok na ogród i otaczające wzgórza. W układzie kinowym może pomieścić do 80 osób, co sprawia, że jest idealna na organizację szkoleń, warsztatów czy konferencji. Warto wspomnieć o lustrzanej ścianie, która nadaje doskonały klimat do organizowania lekcji tańca, zajęć jogi lub innych eventów kreatywnych. Dodatkowo, sala ta jest wyposażona w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart oraz zapewnia dostęp do internetu. Drugą propozycją jest Sala Mini, kameralna przestrzeń stworzona z myślą o grupach liczących do 15 osób. Jasny wystrój tej sali sprzyja wyciszeniu i koncentracji, co czyni ją idealną do bardziej zindywidualizowanych spotkań. Sala Mini również jest wyposażona w rzutnik multimedialny, ekran, flipchart i umożliwia dostęp do internetu, zapewniając komfortowe warunki dla organizacji mniejszych spotkań biznesowych czy szkoleń.

Wisła noclegi z basenem – Wyjazdy integracyjne

Organizując szkolenie lub konferencję można pomyśleć o połączeniu tego wydarzenia z wyjazdem integracyjnym. Po kilkugodzinnych konferencjach lub panelach szkoleniowych, warto zapewnić uczestnikom chwile odprężenia, aby połączyć obowiązek z przyjemnością. Wybierając pokoje w Wiśle w Domu Wczasowym Beskidy możecie skorzystać z kolacji i biesiad tworzących atmosferę sprzyjającą integracji. Kuligi oraz ogniska nadają wyjątkowy charakter każdemu wyjazdowi, umożliwiając uczestnikom cieszenie się tradycyjnymi rozrywkami góralskimi. W ramach naszej oferty można skorzystać z występów kapeli góralskiej, które dodają lokalnego klimatu i radości. Przejazdy na rowerach  po malowniczych górskich trasach pozwalają na aktywność fizyczną w otoczeniu przyrody. Imprezy plenerowe i team-buildingowe, takie jak paintball, leśne wyprawy quadami, pobyt w parku linowym czy rower, stymulują współpracę, budując relacje między uczestnikami. Degustacje wina, piwa lub whisky stanowią wyjątkową atrakcję dla miłośników kulinariów i smakoszy. Dodatkowo, wyjścia w góry z przewodnikiem pozwalają z kolei na poznanie okolicznej przyrody.

Organizacja warsztatów tematycznych w Wiśle

Dom Wczasowy Beskidy to miejsce, które oferuje przestrzeń idealną pod różnego rodzaju warsztaty tematyczne, zaspokajając różnorodne zainteresowania i potrzeby każdego uczestnika. W naszym obiekcie organizowane są warsztaty jogi, umożliwiające praktykę tego relaksującego, korzystnego dla zdrowia rodzaju aktywności fizycznej. Gościliśmy również organizację warsztatów tanecznych, które nie tylko pozwalają na rozwijanie umiejętności ruchowych, ale również stanowią doskonałą formę aktywności fizycznej oraz rozrywki. Nasze sale konferencyjne sprawdzą się również dla warsztatów z tematyki rozwoju osobistego. Przy okazji organizacji takich wydarzeń warto wybrać obiekt, który oferuje również noclegi z wyżywieniem w Wiśle. Lokalizacja warsztatów i zakwaterowania w jednym miejscu zdecydowanie wpłynie na komfort uczestników i ogólne wrażenia.

 

Wisła noclegi z śniadaniem – Kompleksowy obiekt do organizacji szkoleń i warsztatów

Dom Wczasowy Beskidy dba o najwyższą jakość swojej oferty zarówno dla gości indywidualnych jak i organizowanych grup. Zapewniamy przytulne noclegi w pokojach dostosowanych do potrzeb oraz udogodnienia w obiekcie, jak basen, sauna czy jacuzzi. To zdecydowany atut dla uczestników szkoleń i warsztatów. Wspomnimy również o naszej ofercie kulinarnej, bazującej na wysokiej jakości składnikach i  specjalnym menu, zgodnym z różnorodnymi preferencjami żywieniowymi. Jesteśmy w stanie zapewnić specjalne opcje, takie jak wegetariańskie, wegańskie i inne, zgodnie z sugestiami oraz potrzebami grupy. Szczególną uwagę poświęcamy lokalnym górskim składnikom, które stanowią nie tylko smakowity element kulinarny, ale również wpisują się w ideę wspierania lokalnych producentów. Zapraszamy do poznania szczegółów naszej oferty https://dwbeskidy.com.pl/szkolenia-i-warsztaty/.

Odpocznij w górach!

Wisła noclegi z wyżywieniem i basenem czekają na Ciebie w Domu Wczasowym Beskidy

+48 518 267 636

FAQ

Ile osób maksymalnie pomieści sala konferencyjna w Domu Wczasowym Beskidy? +
Nasza sala konferencyjna w Wiśle pomieści do 80 osób. Pojemność zależy od ułożenia stołów i miejsc siedzących. Sala przygotowana jest, aby sprostać indywidualnym potrzebom organizatorów.
Czy organizując wydarzenie można zamówić catering?+
Oferujemy smakowite dania od naszego szefa kuchni. W ramach organizacji wydarzenia na sali konferencyjnej przygotowujemy przerwy kawowe i obiadowe. Dodatkowe przekąski lub indywidualne wymagania chętnie omówimy podczas ustalania szczegółów. Nasz obiekt oferuje noclegi z wyżywieniem w Wiśle.
Czy można zorganizować warsztaty kilkudniowe?+
Wybierając nasz obiekt na organizację warsztatów można skorzystać z oferty noclegów ze śniadaniami w Wiśle. Szczegóły wydarzeń chętnie ustalimy indywidualnie.
©2021 Copyright - BESKIDY - Dom Wczasowy Wisła / Wypoczynkowa 10 Wisła / tel.: +48 33 855 20 13