wisla noclegi ze śniadaniami

Szukasz sprawdzonego miejsca na organizację konferencji lub firmowego eventu? Chcesz, aby odbyły się on w przygotowanej do tego sali, z widokiem na góry i las? Może chcesz połączyć wydarzenie z relaksem w przytulnym obiekcie? Jest takie miejsce w Wiśle, w sercu Beskidu Śląskiego. Przeczytaj i dowiedz się, gdzie zorganizować konferencję, szkolenie biznesowe albo imprezę integracyjną.

Spis treści:

 

Wisła – konferencje, szkolenia i imprezy integracyjne

Jak zorganizować udaną konferencję? Gdzie zaprosić kontrahenta na rozmowy biznesowe i świętowanie nowego kontraktu? Oczywiście do Wisły w Beskidzie Śląskim. Urokliwe miasteczko i malownicze otoczenie beskidzkich szczytów to wymarzone miejsce na takie wydarzenia. Potrzebna będzie obszerna sala konferencyjna w Wiśle z dobrym nagłośnieniem, oświetleniem i sprzętem do odtwarzania materiałów multimedialnych. Niezbędne są też wygodne krzesła, a niekiedy także stoły, aby uczestniczy mogli przejrzeć dokumenty czy napić się wody. Po zakończeniu warto wspólnie zjeść pyszny obiad, a potem odpocząć w hotelowej strefie relaksu. Takie właśnie warunki znajdziesz szukając noclegów z wyżywieniem w Wiśle – DW Beskidy. Nasz kompleks wypoczynkowy znany jest z organizacji konferencji, szkoleń oraz firmowych imprez integracyjnych. Personel pomaga dopiąć wszystko na ostatni guzik. Łatwo też zgromadzić dużą grupę uczestników, bo udział w konferencji można połączyć z odpoczynkiem w sercu Beskidów i zwiedzaniem atrakcji w Wiśle i okolicach.

Spotkania biznesowe w Wiśle

Dom Wypoczynkowy Beskidy to także wymarzone miejsce na spotkanie biznesowe, połączone z kolacją i odpoczynkiem na łonie natury albo w jaccuzii. Jeśli chcecie ponegocjować warunki kontraktu współpracy, czy ustalić strategie rozwoju przedsiębiorstwa, to zaplanujcie przyjazd do Wisły. Dostaniecie do dyspozycji słoneczną salę z widokiem na park, a obsługa zorganizuje przerwy na kawę i posiłek. Po zakończeniu negocjacji, warto skorzystać z oferty relaksu, basen, jacuzzi, a może wyjście na spacer. Takie rozluźnienie atmosfery sprzyja budowaniu kontaktów biznesowych i wzajemnego zaufania w sprawach służbowych.

Szkolenia biznesowe – dlaczego warto wybrać Dom Wczasowy Beskidy w Wiśle?

Dysponujemy salą o powierzchni 100 m2 z dużymi przeszkleniami i panoramą beskidzkich wzgórz. To idealne miejsce na konferencje i szkolenia dla dużych grup. Druga sala jest kameralna i ma miejsca na 15 osób. Obydwie są kompleksowo wyposażone w sprzęt multimedialny, taki jak rzutnik, ekran i flipchart oraz wi-fi. Dzięki temu uczestnicy mogą brać aktywny udział w szkoleniu. Organizatorzy takich firmowych eventów wiedzą, jak ważne są takie aspekty, jak choćby wygodne krzesła czy dostęp do napojów i przekąsek. Równie istotna jest perspektywa późniejszego odpoczynku w ładnych okolicznościach  przyrody czy też skorzystania z basenu, sauny czy relaksacyjnych masaży. Zdarza się, że uczestnicy szkoleń przyjeżdżają ze swoimi rodzinami, które w tym czasie zwiedzają okoliczne atrakcje. Po szkoleniu wszyscy relaksują się na basenie albo idą w góry. W ten sposób mogą połączyć sprawy służbowe z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

DW Beskidy – miejsce, gdzie pracownicy integrują się i tworzą zespoły

W Domu Wczasowym Beskidy często organizujemy firmowe imprezy integracyjne. W naszej ofercie dodatkowo oferujemy m.in.:

· ognisko z pieczeniem kiełbasek;

· kolacje i biesiady;

· występy kapeli góralskiej;

· wycieczki w góry z przewodnikiem;

· degustacje piwa, wina i whisky;

· wycieczki rowerami elektrycznymi;

· imprezy plenerowe i team-buildingowe, w tym gry zespołowe, zawody w parku linowym, przejażdżki quadami.

 

Taka kompleksowa oferta pozwala wszystkim poznać się, rozerwać, a przy tym oderwać od codziennych obowiązków. Pobyt można połączyć z zabiegami pielęgnacyjnymi, pływaniem na basenie, a także z relaksem w saunie i w jaccuzii. Jednym słowem, każdy odpoczywa tak, jak lubi. Dodatkowym atutem jest całodzienne wyżywienie z uwzględnieniem różnego rodzaju diet. Dzięki temu każdy uczestnik otrzyma smaczne posiłki i desery.

Otrzymałeś polecenie służbowego wyjazdu do Wisły? Musisz wziąć udział w szkoleniu, choć nie masz na to ochoty? Sprawdź Dom Wczasowy Beskidy, gdzie noclegi z wyżywieniem i basenem w Wiśle sprawią, że nawet nudne konferencje zyskują nowy wymiar. Przyjedź i przekonaj się, jak można przyjemnie spędzić czas, a na pewno zechcesz zaplanować tu rodzinny urlop.

Odpocznij w górach!

Wisła noclegi z wyżywieniem i basenem czekają na Ciebie w Domu Wczasowym Beskidy

+48 518 267 636

Pytania i odpowiedzi

Co oferują salę konferencyjne Domu wczasowego Beskidy w Wiśle?+
Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi w Wiśle. Sala o powierzchni 100m2 z dużymi przeszkleniami i panoramą na beskidzkie wzgórza – sala odpowiednia dla dużych grup. Sala kameralna pomieści 15 osób. Sale wyposażone są w rzutnik, ekran, flipchart oraz wi-fi. Oferujemy wygodne krzesła oraz dostęp do napojów i przekąsek.
Co oferuje Dom Wczasowy Beskidy w celu integracji pracowników?+
Oferujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek, kolacje i biesiady, występy kapeli góralskiej, wycieczki w góry z przewodnikiem, wycieczki rowerami elektrycznymi, imprezy plenerowe i team-buildingowe, w tym gry zespołowe, zawody w parku linowym, przejażdżki quadami. Pobyty można wzbogacić o zabiegi pielęgnacyjne, basen oraz relaksem w saunie i jacuzzi.
©2021 Copyright - BESKIDY - Dom Wczasowy Wisła / Wypoczynkowa 10 Wisła / tel.: +48 33 855 20 13