pobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualny
Pobyt indywidualny

Z myślą o wyjątkowym pobycie w Domu Wczasowym położonym w samym sercu Beskidów - w Wiśle, przygotowaliśmy oferty przeznaczone dla Gości indywidualnych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: rodziny, zakochani, seniorzy, osoby ceniące aktywność fizyczną, a także ci z Państwa, którzy potrzebują regeneracji i chwili wytchnienia. Zachęcamy również do zapoznania się z pakietami dotyczącymi pobytów grupowych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – służymy radą i pomocą.

Boże Narodzenie w górach

Święta Bożego Narodzenie to najbardziej wyjatkowe dni w całym roku. Zapraszamy do spędzenia tego obfitującego w cuda, magicznego czasu w górach.
Zima, prawdziwa choinka, otoczenie gór i lasów a także domowa atmosfera z pyszną beskidzką kuchnią- takie będą Twoje święta w Wiśle.

Zobacz więcej

Sylwester w górach 2018r

Magiczny Sylwester w Wiśle to szampańska zabawa, pyszne jedzenie jak również możliwość skorzystania ze wszystkich dobrodziejstw zimy w górach. Zapewniamy wszystko co w Beskidach najlepsze.

Zobacz więcej

Weekend w górach

Spędź z nami zimowy weekend pływając w basenie, relaksując się w saunie lub gabinecie SPA
Zapraszamy!

Zobacz więcej

Zima w górach

Zimowy wypoczynek w górach cenią sobie zarówno osoby, których pasją jest jazda na nartach jak i na snowboardzie. Jednak Wisła ma do zaoferowania o wiele więcej zimowych atrakcji!
Zapraszamy!


Zobacz więcej

Aktywny Senior

Bądź aktywny!

To najlepszy sposób na dobre samopoczucie i zdrowie w każdym wieku.

Zobacz więcej

Romantyczny weekend we dwoje

Chcesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połowie? Świętujesz rocznicę ślubu, rocznicę Waszego poznania?

Zobacz więcej

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.