pobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualny
Pobyt indywidualny

Z myślą o wyjątkowym pobycie w Domu Wczasowym położonym w samym sercu Beskidów - w Wiśle, przygotowaliśmy oferty przeznaczone dla Gości indywidualnych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: rodziny, zakochani, seniorzy, osoby ceniące aktywność fizyczną, a także ci z Państwa, którzy potrzebują regeneracji i chwili wytchnienia. Zachęcamy również do zapoznania się z pakietami dotyczącymi pobytów grupowych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – służymy radą i pomocą.

Ferie w Beskidach

Zapraszamy na rodzinny, aktywny wypoczynek w sercu Beskidów. Poczuj energię gór i wypoczywaj aktywnie podczas Ferii Zimowych.

Zobacz więcej

Weekend za pół ceny

I my dołączyliśmy do akcji "Polska zobacz więcej!".
Chcesz poznać ciekawe zakątki naszego pięknego miasta? Już teraz zapraszamy do rezerwacji pokoi, w wyjątkowo obniżonych cenach!

Zobacz więcej

Marzec w górach

Zimowy wypoczynek w górach cenią sobie zarówno osoby, których pasją jest jazda na nartach jak i na snowboardzie. Jednak Wisła do zaoferowania o wiele więcej zimowych atrakcji!

Zobacz więcej

Wiosna 2019

Zapraszamy serdecznie na wypoczynek wśród budzącej się do życia natury.

Zobacz więcej

Wielkanoc w górach 2019r!

Wielkanoc to szczególny, radosny czas.
Zapraszamy do spędzenia świątecznych dni
w Beskidach.

Zobacz więcej

Majówka 2019!

Majowy weekend w Beskidach? -TAK!
Majówka w Beskidach to nie tylko piękne widoki i wiele możliwości do aktywnego spędzenia czasu, to również wieczorne grillowanie pod gwiazdami w naszym ogrodzie.

Zobacz więcej

Romantyczny wyjazd we dwoje

Chcesz sprawić niespodziankę swojej drugiej połowie? Zaproś swoją drugą połowę do Domu Wczasowego Beskidy, położonego w sercu gór...

Zobacz więcej

Aktywny Senior

Bądź aktywny!

To najlepszy sposób na dobre samopoczucie i zdrowie w każdym wieku.

Zobacz więcej

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.