Rezerwuj bezpośrednio i oszczędzaj!

Przy dokonywaniu rezerwacji wpisz kod promocyjny BESKIDY2020
i oszczędź 15 zł.

pobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualnypobyt_indywidualny
Pobyt indywidualny

Z myślą o wyjątkowym pobycie w Domu Wczasowym położonym w samym sercu Beskidów - w Wiśle, przygotowaliśmy oferty przeznaczone dla Gości indywidualnych. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: rodziny, zakochani, seniorzy, osoby ceniące aktywność fizyczną, a także ci z Państwa, którzy potrzebują regeneracji i chwili wytchnienia. Zachęcamy również do zapoznania się z pakietami dotyczącymi pobytów grupowych. W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu – służymy radą i pomocą.

Rodzinne wakacje w górach - Pakiet 5 dniowy

Jeśli szukasz spokoju, chillout-owej atmosfery, pięknych widoków, fantastycznych szlaków górskich, chcesz spróbować regionalnych potraw, to wakacje w malowniczo położonym Domu Wczasowym Beskidy są właśnie dla Ciebie!

Zobacz więcej

Lato w górach - Pakiet 3 dniowy

Szukasz spokoju, chillout-owej atmosfery, pięknych widoków, fantastycznych szlaków górskich, chcesz spróbować regionalnych potraw? To wypoczynek w malowniczo położonym Domu Wczasowym Beskidy jest właśnie dla Ciebie!

Zobacz więcej

Pakiet sportowy

Spędź aktywnie czas w Beskidach! Myślałeś/łaś kiedyś jak przyjemne jest bieganie w sercu gór? Górski mikroklimat sprzyja wszelakim aktywnościom fizycznym, a dodatkowym atutem z pewnością będą przepiękne widoki.

Zobacz więcej

Romantyczny wyjazd we dwoje - od 159 zł/os./doba.

Zaproś swoją drugą połowę do Domu Wczasowego Beskidy, położonego w sercu gór...

Zobacz więcej

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.