Rezerwuj bezpośrednio i oszczędzaj!

Przy dokonywaniu rezerwacji wpisz kod promocyjny BESKIDY2020
i oszczędź 15 zł.

narty_rowery_nordicnarty_rowery_nordicnarty_rowery_nordic
Narty, Rowery i Nordic Walking

       Fani zimowego szaleństwa na pewno docenią naszą lokalizację. Zaledwie 50m od nas mieści się kompleks narciarski Nowa Osada (czteroosobowe kanapy, dwa wyciągi talerzykowe)!!!

Do Państwa dyspozycji oddajemy narciarnię mieszczącą się w naszym ośrodku. Współpracujemy również z wypożyczalnią nart Wintertur, w której mogą Państwo liczyć na atrakcyjne rabaty.
 
       Niewątpliwą zaletą Beskidów jest duża liczba szlaków turystycznych oraz tras rowerowych. Jazda na rowerze wpływa korzystnie na nasz organizm – m.in. poprawia krążenie, pozwala stracić zbędne kilogramy. Natomiast nordic walking jest sportem na każdą porę roku. I dla każdego. Rozwija siłę i wytrzymałość ramion, odciąża stawy.

Dlatego też, dbając o Państwa samopoczucie i kondycję, zachęcamy do wypożyczenia rowerów i kijków do nordic walking. Współpracujemy także z wypożyczalnią rowerów, rolek i nartorolek na Jonidle, w której nasi Goście otrzymują specjalne zniżki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.