Rezerwuj bezpośrednio i oszczędzaj!

Przy dokonywaniu rezerwacji wpisz kod promocyjny BESKIDY2020
i oszczędź 15 zł.

dziecidziecidzieci
Dzieci

    Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych Gościach przygotowaliśmy kącik zabaw (klocki, książki, tablica do rysowania) mieszczący się w ośrodku oraz plac zabaw na świeżym powietrzu wraz ze ścieżką zdrowia.

Z przyjemnością udostępniamy również gry planszowe, bajki do czytania, kredki, kolorowanki, trampolinę. W jadalni znajdują się także krzesełka do karmienia. Swoje pociechy mogą Państwo oddać w ręce profesjonalnej opiekunki*. Do Państwa dyspozycji jest również instruktor pływania.*

    Dużo frajdy dzieci odnajdą również na miejskim placu zabaw, w wesołym miasteczku oraz Parku linowym "Przygoda Park". Zachęcamy również do przejażdżki Ciuchcią Wiślańską i Ciuchcią Martusia. Wiślańskie Centrum Kultury zaprasza do udziału w różnego rodzaju zajęciach warsztatowych, a Muzeum Beskidzkie odkryje przed dziećmi tajniki góralskich obyczajów i dawnego rzemiosła.

    Dzięki tym wszystkim atrakcjom, dzieci z pewnością nie będą się u nas nudzić, a ich uśmiechy i zadowolenie na twarzach po powrocie do domu – gwarantowane :)

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

*płatne dodatkowo

 

 

 

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.