Rezerwuj bezpośrednio i oszczędzaj!

Przy dokonywaniu rezerwacji wpisz kod promocyjny BESKIDY2020
i oszczędź 15 zł.

okolice_i_atrakcjeokolice_i_atrakcjeokolice_i_atrakcjeokolice_i_atrakcjeokolice_i_atrakcjeokolice_i_atrakcjeokolice_i_atrakcje
Okolica i atrakcje

    Wisła jest idealnym miejscem zarówno na zwiedzanie, aktywny wypoczynek, rodzinny pobyt, jak i na spotkania biznesowe.  Zaledwie 50m od naszego ośrodka mieści się wyciąg narciarski Nowa Osada, a w odległości 5 km - Skocznia im. Adama Małysza.

Wart zobaczenia jest również Zamek Prezydenta RP w Wiśle, Muzeum Beskidzkie, Muzeum Narciarstwa, Muzeum Magicznego Realizmu czy też Galeria Trofeów im. Adama Małysza.

Gratką dla dzieci i dorosłych będzie również przejażdżka Ciuchcią Martusia i Ciuchcią Wiślańską. Wisła nigdy nie śpi – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Aby poznać najbliższe wydarzenia w mieście, zachęcamy do zapoznania się z Kalendarzem imprez.
   W pobliskiej miejscowości - w Ustroniu, znajduje się Kolej Linowa Czantoria, Leśny Park Niespodzianek, Extreme Park Równica, Park Dinozaurów, Grota Solna, Pijalnia Wód w Parku Zdrojowym. Niecałe 30 km od Wisły mieści się Cieszyn – urokliwe miasto z wieloma zabytkami (w tym m.in. z Rotundą im. św. Mikołaja znajdującą się na banknocie 20-złotowym) i bogatą tradycją. Bezpośrednio z Cieszynem sąsiaduje Republika Czeska.

    Decydując się na pobyt w naszym ośrodku mogą Państwo skorzystać ze
zniżek na niektóre atrakcje  w ramach programu „Wisła... zostaję dłużej – dostaję więcej”.

       Aby uatrakcyjnić Państwa pobyt w Beskidach, z przyjemnością zorganizujemy wycieczkę po okolicy z przewodnikiem, zajęcia tematyczne lub takie, które wyzwolą w Państwu nieco adrenaliny (np. wizyta w parku linowym, jazda na quadach, waterball). Dla
grup firmowych bardzo chętnie zorganizujemy fabularną grę terenową w iście góralskim stylu „Poszukiwanie zbójeckiego skarbu”, festiwal tuningu wraków „Pimp My Wreck”, grę terenową „Porwanie Baltazara Gąbki” oraz „Inwazję Obcych”.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.