homehomehomehomehomehome
Wyjazd integracyjny w góry

2017-11-09

Nie od dziś wiadomo, że podstawą sukcesu firmy jest zgrana grupa, która nie tylko umie, ale i lubi ze sobą pracować. Co zrobić, by nasi pracownicy dobrze czuli się w swoim towarzystwie i wnosili nowe pomysły do firmy? Postawmy na team building! Poniżej znajdziecie kilka naszych wskazówek,
w jaki sposób możecie zintegrować swoich pracowników :)


Powrót do dzieciństwa
Przenieśmy się w czasy naszego dzieciństwa. Chyba każdy z nas wie kim był Baltazar Gąbka. W scenariuszu gry dotyczącym jego porwania grupa weźmie udział m.in. w rozwiązywaniu zagadek logicznych oraz w przeciąganiu liny. Udział w zabawie dostarczy pracownikom trochę adrenaliny, poprawi ich zręczność, a także umiejętność logicznego myślenia. Same korzyści!

 


Czas na motoryzacyjne emocje
Prawdziwa gratka dla osób lubiących motoryzację i mających zacięcie artystyczne! A co gdyby tak mieć do dyspozycji stare samochody, którym możemy dać drugie życie? Do tego trochę kreatywności i umiejętności plastycznych... i festiwal tuningu wraków gotowy! Co możemy zyskać dzięki tej grze? Na pewno wyzwolimy w naszych pracownikach ekspresję i pomysłowość.

 


Na ratunek światu
Zadanie na dziś: uratować ludzkość przed inwazją UFO! Jak to zrobić? Wystarczy, że grupa zlokalizuje pozostawione przez Obcych przedmioty, a następnie pozbędzie się ich przy użyciu odpowiednich narzędzi. Ta gra poprawia efektywność zespołu i rozwija kreatywne myślenie!

Po góralsku
Jak połączyć team building z poznawaniem góralskiej kultury i folkloru? Wystarczy wybrać grę fabularną „Poszukiwacze zbójeckiego skarbu”. Dzięki niej przeniesiemy się w klimat „Janosika”, przejdziemy test męstwa, pasowanie na zbója i konkurs śpiewu. Zalety? Poszerzenie wiedzy na temat folkloru, a także możliwość wyrażenia emocji! A gdyby do tego wszystkiego dołożyć kulig z porwaniem zbójnickim? Świetna zabawa gwarantowana!


Nieco bardziej tradycyjnie
Jeśli jesteśmy jednak zwolennikami tradycyjnych form integracji to możemy zorganizować naszym pracownikom różnego rodzaju zajęcia sportowe (zawody strzeleckie, paintball, jazda na quadach), wycieczki, dyskoteki czy też karaoke. Możliwości jest na prawdę wiele. The sky is the limit :)

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.