homehomehomehomehomehome
Rozrywka dla dzieci

2018-01-11

Planujecie właśnie wspólny rodzinny wyjazd do Wisły? Oprócz atrakcji, które z pewnością zaciekawią Was – dorosłych, warto zapoznać się również z atrakcjami przeznaczonymi dla najmłodszych. A tych w Wiśle nie brakuje... :)

 

 

Przejażdżka po Wiśle

Tego nie odmówi sobie chyba żaden milusiński – przejazd ciuchcią. Po najciekawszych wiślańskich miejscach przewiezie Was Ciuchcia Martusia i Ciuchcia Wiślańska. Możecie skorzystać z ustalonych już tras, a nawet zaproponować swoje własne! Zadowolenie i uśmiech dzieci (i dorosłych też!) gwarantowany :)

 

Aktywnie i sportowo

Trochę ruchu nigdy nie zaszkodzi! Możecie zabrać dzieci do jednego z parków linowych (a może nawet i do niejednego?;)). Pokonywanie przeszkód, skakanie między drzewami, bezpośredni kontakt z przyrodą – to chyba spodoba się każdemu dziecku! A może trampoliny, ścianki wspinaczkowe, nauka pływania lub jazdy na nartach? Do wyboru, do koloru!

Z przyrodą za pan brat

Beskidy charakteryzują się cudowną naturą, pięknymi widokami i pejzażami. Dlatego też warto co nieco się o nich dowiedzieć. Wybierając się na spacer możecie wybrać jedną ze ścieżek edukacyjnych. Dzięki nim dzieci będą mogły poznać otaczającą je faunę i florę.

Atrakcje w ośrodku

Wybierając obiekt noclegowy, warto zwrócić również uwagę na to, jakie atrakcje zapewnia on dzieciom. Jeśli jest ładna pogoda, dzieci mogą poszaleć na ścieżce zdrowia czy też placu zabaw. Przyda się również wydzielone miejsce dla dzieci wewnątrz ośrodka - z grami planszowymi, bajkami, kredkami, kolorowankami.

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.