homehomehomehomehomehome
Przyjęcie okolicznościowe

2018-05-09

 

Przyjęcie okolicznościowe

 

Zbliżają się Twoje urodziny, komunia dziecka, jubileusz ślubu? Chcesz zorganizować wesele w gronie najbliższych lub po prostu uroczysty obiad? Jeśli zastanawiasz się na co należy zwrócić uwagę podczas organizacji przyjęcia poza domem, koniecznie przeczytaj ten tekst :)

 

Miejsce

Nie da się ukryć, że od miejsca, w którym ma odbyć się Twoje przyjęcie na prawdę wiele zależy. Cicha i spokojna okolica, świeże powietrze, kontakt z naturą... To potrafi czynić cuda! Jeśli wszystkie te czynniki weźmiesz pod uwagę, zastanów się nad konkretnym miejscem imprezy, czyli obiektem. Bardzo ważna jest sala, w której będziesz wraz ze swoimi gośćmi. W zależności od tego jak liczna będzie impreza, możesz zdecydować się na różne układy stolików i krzeseł. Jeśli planujesz tańce, hulanki i inne swawole, pamiętaj o wygospodarowaniu miejsca na to :)

 

Menu

Urodziny? Uroczysty obiad? Wesele? Komunia? Bez względu na to, z jakiej okazji organizujesz przyjęcie, zadbaj o odpowiednie menu. Zapewne Twoi goście posiadają różne gusta, dlatego nie zapomnij o uwzględnieniu ich preferencji kulinarnych. Ustal z obiektem czy oprócz dań mięsnych, będą również serwowane dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe. Pamiętaj, kulinaria to niezwykle ważny element imprezy.

 

 

Atrakcje dla gości

Jeśli Twoi goście zostają na dłużej, warto zapewnić im dodatkowe atrakcje. Możliwości jest wiele. Możecie na przykład pojechać na wspólną wycieczkę i przy okazji zwiedzić okolicę, pograć w różnego rodzaju gry outdoorowe. Jeśli obiekt, w którym będziecie przebywać posiada zaplecze rekreacyjne – skorzystajcie z tego! Basen, sauna, siłownia... A może relaksujące zabiegi w mini SPA? Tego chyba nie da się odmówić... :)

 

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.