homehomehomehomehomehome
Lato w Wiśle

2018-08-14

Lato w Wiśle

 

Wisła jest piękna o każdej porze roku. Nie ma takiego momentu, w którym to miasto nie miałoby nic do zaoferowania odwiedzającym je turystom. Tym razem przedstawiamy kilka pomysłów na spędzenie lata w Wiśle i okolicach – na sportowo i na spokojnie :)

 

Aktywny wypoczynek

Będąc w górach w trakcie lata aż prosi się, żeby trochę po nich pospacerować! Beskidy słyną z licznych szlaków oraz tras spacerowych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – są trasy dla początkujących oraz dla tych bardziej zaawansowanych. Warto zabrać ze sobą kijki do nordic walking – dzięki temu podczas podziwiania pięknych górskich widoków, możesz przy okazji popracować nad swoją sylwetką. Jeśli planujesz wyjazd z dzieckiem to koniecznie wybierz jedną z kilku tras edukacyjnych. Niech te wakacje niosą za sobą również mały walor naukowy :) Jeśli lubisz wycieczki rowerowe to wybrałeś na nie idealne miejsce! Znajdziesz tu mnóstwo tras rowerowych. Wisła to również raj dla fanów jazdy samochodami terenowymi, quadami, a także wspinaczki!

Poznaj atrakcje w okolicy

Wybierając Wisłę jako cel swojej podróży masz pewne, że nie będzie Ci się tutaj nudziło – atrakcji jest co nie miara! Jeśli jest fanem skoków narciarskich to koniecznie musisz wybrać się np. na Skocznię im. Adama Małysza, Muzeum Narciarstwa oraz Galerię Trofeów im. Adama Małysza. Punktem wartym zobaczenia jest również Zamek Prezydenta oraz Muzeum Beskidzkie. Również dla dzieci Wisła przygotowała mnóstwo atrakcji. Przejazd Ciuchcią Wiślańską lub Ciuchcią Martusia przyniesie im wiele frajdy! Tuż obok Wisły mieści się Ustroń, w którym najmłodsi mogą wybrać się między innymi do Leśnego Parku Niespodzianek lub do Parku Dinozaurów. Lato w Wiśle wprost obfituje w liczne imprezy i wydarzenia kulturalne. Do najpopularniejszych należy Tydzień Kultury Beskidzkiej, Dni Wisły oraz Wiślaczek Country. Przed przyjazdem tutaj koniecznie sprawdź aktualny kalendarz imprez i wybierz coś dla siebie :)

 

 

 

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.