homehomehomehomehomehome
Kilka wskazówek jak zorganizować idealną konferencję

2018-02-07

Kilka wskazówek jak zorganizować idealną konferencję

Planujesz zorganizować konferencję, szkolenie lub spotkanie firmowe? Zastanawiasz się jak się za to zabrać i o czym powinieneś pamiętać? Przeczytaj nasze wskazówki i zorganizuj wartościowe spotkanie, o którym jego uczestnicy będą wypowiadać się w samych superlatywach :)

 

Wybierz odpowiednie miejsce
Wiele zależy od lokalizacji. Aby Twoje wydarzenie przebiegło pomyślnie i bez zakłóceń, najlepiej wybrać miejsce znajdujące się w cichej i spokojnej okolicy. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego hałasu i zamieszania. Do liczby uczestników organizowanego przez Ciebie spotkania musisz dostosować również wielkość sali. Upewnij się, czy obiekt, który chcesz wynająć dysponuje odpowiednim sprzętem (rzutnik, ekran itp).

Czas na przerwę
Zadbaj również o komfort psychiczny uczestników spotkania. Pamiętaj, aby oprócz kwestii merytorycznych, przewidzieć również w programie czas na przerwy kawowe. Zapewnij catering – ciepłe i zimne napoje, słodkie i słone przekąski, owoce. Jeśli wybrane przez Ciebie miejsce posiada również ogród, z którego goście będą mogli bez problemu skorzystać i zaczerpnąć świeżego powietrza – tym lepiej dla Ciebie. Po wzmocnieniu się posiłkami i dotlenieniu, z pewnością zauważysz większą efektywność uczestników.

A po części oficjalnej...
Każda kilkudniowa konferencja czy szkolenie powinny zawierać także elementy o charakterze rozluźniającym i integracyjnym. Jeśli w spotkaniu bierze udział mniejsza liczba osób – zadbaj o odpowiedni team-building. Jeśli Twoja lista uczestników jest jednak nieco większa, dobrym pomysłem będzie zorganizowanie np. wycieczki objazdowej po okolicy i poznanie lokalnych atrakcji.

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.