homehomehomehomehomehome
Jesień w Beskidach

2018-10-23

 

 

Jesień w Beskidach

Czym jest wędrówka po górach? To poczucie niesamowitej wolności, wiatr we włosach i niczym nieograniczona perspektywa. I ten czas płynący jakby innym rytmem, wolniej. Jakby zatrzymany w objęciach gór.
Klimczok, Barania Góra czy nawet Wielki Stożek – każdy z tych szczytów jest przygodą, każdy zaprasza do odkrywania gór. W jaki sposób? To już zależy od wędrowca.

Tajemnicze Beskidy
Klimczok (1117 m n.p.m.) kryje w sobie wiele tajemnic, jego nazwa pochodzi ponoć od imienia słynnego zbója, który według ludowych legend grasował w tamtejszych lasach.  Jakby na potwierdzenie tej historii u podnóża góry można znaleźć wiele jaskiń – największa spośród nich ma nawet 23 metry długości. Czy mogła być siedzibą Klimczoka? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że góry kryją wiele tego typu historii, są żywą kroniką legend i prawdziwych wydarzeń.

Odpoczynek w górach
Choć Beskidy to niepozorne góry, jednak uczą pokory. Są zmienne, czasem zaskakujące i barwne – szczególnie jesienią.
To pora przyjemnej melancholii, wstrzymania oddechu, wyjątkowo nastrajająca do wędrówek po górach. Bogactwo pejzażu, niesamowite kolory, rosa zawieszona na pajęczynach, cicho snujące się mgły… Wymarzone plenery dla fotografów, poszukiwaczy odpowiedzi na ważne pytania, a także tych, którzy po prostu chcą pobyć sam na sam z naturą.

Złota jesień w Beskidach
Po wyczerpującej wędrówce zawsze przyjemnie wrócić do miejsca, w którym można odpocząć i zregenerować siły. Właśnie z myślą o wędrowcach przygotowaliśmy nasz pakiet ZŁOTA JESIEŃ.

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.