homehomehomehomehomehome
Jesień na sportowo

2017-09-26

Jesień na sportowo

O sylwetkę i kondycję dobrze jest dbać już od najmłodszych lat. Dzięki temu jesteśmy zdrowsi i bardziej odporniejsi. W zimie szalejemy na nartach i łyżwach, na wiosnę zaczynamy biegać coraz to dłuższe dystanse, w lecie dużo gramy w siatkówkę i koszykówkę, a na jesień... No właśnie, jakie sporty możemy wtedy uprawiać?


Spacery – dobre na każdą porę roku
Tak na prawdę spacerować możemy zawsze. Jesiennej wędrówce uroku z pewnością dodają kolorowe liście, zbieranie kasztanów... A od spaceru do biegania jest już zaledwie parę kroków – kto wie, może tak Ci się to spodoba, że w kolejnym sezonie wystartujesz w jakimś biegu?

Nordic walking
A czy próbowałeś kiedyś chodzić z kijkami do nordic walking? Jeśli nie to koniecznie musisz to zrobić! Dzięki uprawianiu tego sportu odciążasz swoje stawy, ćwiczysz siłę mięśni, a nawet... spalasz więcej kalorii niż podczas zwykłego spacerowania!

Rowerowe szaleństwa
Wykorzystaj ostatnie chwile przed zimą, wsiądź na rower i popędź w siną dal. W Beskidach znajduje się mnóstwo tras rowerowych – i tych łatwych i tych bardziej zaawansowanych. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Jazda na rowerze wzmacnia Twój kręgosłup, a także wpływa pozytywnie na  układ oddechowy. A to jeszcze nie koniec zalet...Gdy za oknem deszcz
Jeśli za oknem pada akurat deszcz, zerwał się silny wiatr – nie poddawaj. się Przecież nie musisz od razu wychodzić na zewnątrz, by poćwiczyć! Tak jak spacery, również i siłownia idealnie sprawdza się na każdą pogodę i w każdym miesiącu w ciągu roku. Bieżnia, rowerki stacjonarne, steppery, wolne maszyny i ciężary – z tego wszystkiego możesz korzystać! Możesz także pójść na fitness lub zajęcia z jogi. Lubisz pływać? Przepłyń kilka długości, zobacz jak świetny jest aquaaerobik.

 

Jak widzisz, podczas jesieni możesz na prawdę aktywnie spędzić czas i wyrzeźbić swoją sylwetkę. Możliwości jest na prawdę wiele (a nie wspomnieliśmy o wszystkich!). Spróbuj kilku i wybierz najlepszą dla siebie. Trzymamy kciuki, powodzenia! :)

 

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.