homehomehomehomehomehome
Beskidy zimową porą

2017-12-06

Każda pora roku ma swój urok. Czymś się wyróżnia, czymś zaskakuje. Teraz przyszedł czas na zimę. Zimę w Beskidach. Zastanawiasz się czy warto wychylać nos z domu, gdy za oknem śnieg? Po przeczytaniu tego tekstu z pewnością nie będziesz miał więcej wątpliwości :)

 

Dla fanów zimowego szaleństwa

Zwolennicy sportów zimowych, zwłaszcza jazdy na nartach, poczują się w Wiśle jak w raju. Znajduje się tutaj wiele stoków narciarskich oferujących mnóstwo atrakcji dla narciarzy (jak choćby ten mieszczący się w Nowej Osadzie). Jeśli nie posiadasz swoich nart – nie przejmuj się, do Twojej dyspozycji jest kilka wypożyczalni. Masz swoje narty? Szukając noclegu zwróć uwagę na to, czy dany obiekt dysponuje przechowalnią nart.

Śladami Adama Małysza

Wisła jest rodzinnym miastem jednego z najsłynniejszych polskich skoczków narciarskich – Adama Małysza. Wybierając Perłę Beskidów jako cel wycieczki z pewnością trzeba udać się na skocznię noszącą jego imię. Warte odwiedzenia jest również Muzeum Narciarstwa oraz Galeria Trofeów im. Adama Małysza.

 

Świątecznie w Beskidach

A gdyby tak Święta Bożego Narodzenia spędzić inaczej niż zawsze? Zjeść kolację wigilijną składającą się z potraw regionalnych, pokolędować z kapelą góralską, pojechać na kulig... A jeśli nie Święta to może Sylwester w górach? Powitanie Nowego Roku w bliskim towarzystwie ośnieżonych gór – coś pięknego i niezapomnianego! Kolejną okazją do spędzenia zimy w Beskidach są ferie zimowe, warto zacząć je planować już teraz.

<<Powrot

Kontakt

DW Beskidy
ul. Wypoczynkowa 10
43-460 Wisła
tel./fax: (+48) 33 855 20 13
recepcja@dwbeskidy.com.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać najświeższe informacje na temat promocji, ofert specjalnych oraz wydarzeń.